WARSZAWSKIE JERYCHO dla życia

Idea Harmonogram Wydarzenia Patronat Kontakt


Znajdź nas na Facebooku

Kontakt Biuro KSM Warszawa
ul. Miodowa 17/19
00-246 Warszawa
tel.: 22 257 87 36
kom.: 603 225 958
m.wojcik@warszawa.ksm.org.pl

Subskrypcja Podaj adres e-mail, aby byc informowanym o inicjatywach KSM:



NABOŻEŃSTWA WPISANE W RYTM ADORACJI

Niedziela
06.50 - Jutrznia
07.40 - Msza święta
10.00 - Msza święta
12.00 - Anioł Pański i Godzina czytań
16.40 - Nieszpory
17.00 - Gorzkie żale
20.00 - Kompleta

Pozostałe dni
06.20 - Jutrznia
06.40 - Msza święta
07.20 - Rozmyślania
12.00 - Anioł Pański i Godzina czytań
15.00 - Koronka do Miłosierdzia Bożego
17.00 - Różaniec, Nieszpory
18.30 - w piątek: Droga Krzyżowa
20.00 - Kompleta


Możliwość swobodnego wejścia do kaplicy Adoracji (po przejściu przez furtę klasztoru) istnieje w godzinach 6.00 - 22.00.



DYŻURY MODLITEWNE
(czerwony kolor oznacza możliwość podjęcia dyżuru)

Sobota, 25 marca
06.00 - 08.00Siostry Franciszkanki Rodziny Maryi
08.00 - 10.00Zarząd KSM
10.00 - 12.00KSM Piastów
12.00 - 14.00Wspólnota Woda Życia
14.00 - 16.00Odnowa w Duchu Świętym "Zjednoczeni w Duchu" Pruszków
16.00 - 18.00Osoba prywatna – Małgorzata Wąsiewicz
18.00 - 20.00Krąg Domowego Kościoła Ruchu Światło-Życie z parafii Podwyższenia Krzyża Świętego na Jelonkach
20.00 - 22.00Krąg Domowego Kościoła
22.00 - 24.00Rodzina Rodzin – Grupa Matki Bożej Miłosierdzia
 
Niedziela, 26 marca
00.00 - 02.00Osoba prywatna
02.00 - 04.00KSM Warszawa – Kornelia Morawska
04.00 - 06.00KSM Warszawa – Cezary Liberadzki
06.00 - 08.00Siostry Franciszkanki Rodziny Maryi
08.00 - 10.00Odnowa w Duchu Świętym "Effatha" z Wilanowa
10.00 - 12.00Osoba prywatna – Maria Ziębińska
12.00 - 14.00Matki w modlitwie
14.00 - 16.00Krąg Domowego Kościoła Ruchu Światło-Życie przy Parafii Najświętszej Maryi Panny Królowej Świata na Ochocie
16.00 - 18.00Siostry Franciszkanki Rodziny Maryi Płudy
18.00 - 20.00Odnowa w Duchu Świętym "Jezus Żyje" Warszawa
20.00 - 22.00Ruch Focolari
22.00 - 24.00Osoby prywatne z parafii św. Jakuba Apostoła
 
Poniedziałek, 27 marca
00.00 - 02.00Odnowa w Duchu Świętym "Zwiastowanie"
02.00 - 04.00KSM Warszawa – Kornelia Morawska
04.00 - 06.00Siostry Franciszkanki Rodziny Maryi
06.00 - 08.00Siostry Franciszkanki Rodziny Maryi
08.00 - 10.00Osoby prywatne z parafii Świętego Maksymiliana Kolbego
10.00 - 12.00Odnowa w Duchy Świętym "Maranatha" z parafii św. Marcina
12.00 - 14.00Akcja Katolicka z parafii Matki Bożej Częstochowskiej
14.00 - 16.00Siostry Urszulanki Serca Jezusa Konającego
16.00 - 18.00Jędrzejki
18.00 - 20.00Wspólnota Miłości Ukrzyżowanej
20.00 - 22.00Wspólnota Modlitewna "Adonai"
22.00 - 24.00Siostry od Aniołów
 
Wtorek, 28 marca
00.00 - 02.00KSM Warszawa – Anna Wodyńska
02.00 - 04.00Siostry Franciszkanki Rodziny Maryi
04.00 - 06.00Żywy Różaniec z parafii Najświętszego Zbawiciela
06.00 - 08.00Siostry Franciszkanki Rodziny Maryi
08.00 - 10.00Akcja Katolicka z parafii Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych
10.00 - 12.00KSM Płock
12.00 - 14.00Akcja Katolicka z parafii św. Bonifacego
14.00 - 16.00Grupa modlitewna św. Ojca Pio przy Miodowej
16.00 - 18.00Siostry Franciszkanki Rodziny Maryi Płudy
18.00 - 20.00Strefa Młodych z parafii Świętych Wyznawców o. Rafała Kalinowskiego i br. Alberta Chmielowskiego
20.00 - 22.00Wspólnota Apostolska Magnificat
22.00 - 24.00Siostry Franciszkanki Misjonarki Maryi
 
Środa, 29 marca
00.00 - 02.00ks. Bogusław Jankowski, Asystent KSM Archidiecezji Warszawskiej
02.00 - 04.00Osoba prywatna z Duszpasterstwa Wiernych Tradycji Łacińskiej Archidiecezji Warszawskiej
04.00 - 06.00KSM Warszawa – Anna Wodyńska
06.00 - 08.00Siostry Franciszkanki Rodziny Maryi
08.00 - 10.00Osoby prywatne – Mariola Liberadzka, Maria Grzebula
10.00 - 12.00Akcja Katolicka z parafii Świętej Trójcy na Solcu
12.00 - 14.00Akcja Katolicka z parafii Matki Bożej Częstochowskiej
14.00 - 16.00Odnowa w Duchu Świętym "Bogurodzica"
16.00 - 18.00Siostry Franciszkanki Rodziny Maryi Płudy
18.00 - 20.00Żywy Różaniec z parafii Najświętszego Zbawiciela
20.00 - 22.00Osoba prywatna – Paulina Siembor
22.00 - 24.00Osoba prywatna – Agnieszka Chomicz
 
Czwartek, 30 marca
00.00 - 02.00Osoba prywatna z Duszpasterstwa Wiernych Tradycji Łacińskiej Archidiecezji Warszawskiej
02.00 - 04.00KSM Warszawa – Grzegorz Wiktorowicz
04.00 - 06.00Osoba prywatna ze wspólnoty Emmanuel
06.00 - 08.00Siostry Franciszkanki Rodziny Maryi
08.00 - 10.00Żywy Różaniec z parafii Najświętszego Zbawiciela
10.00 - 12.00Franciszkański Zakon Świeckich z parafii Najświętszego Zbawiciela
12.00 - 14.00Franciszkański Zakon Świeckich z parafii Najświętszego Zbawiciela
14.00 - 16.00Akcja Katolicka z parafii Matki Bożej Częstochowskiej
16.00 - 18.00Siostry Urszulanki Serca Jezusa Konającego
18.00 - 20.00Grupa Kontakt z Duszpasterstwa Akademickiego DĄB
20.00 - 22.00KSM z parafii Ofiarowania Pańskiego na Ursynowie
22.00 - 24.00Ruch Światło-Życie Archidiecezji Warszawskiej
 
Piątek, 31 marca
00.00 - 02.00Młodzież z parafii Matki Bożej Częstochowskiej
02.00 - 04.00Siostry Franciszkanki Rodziny Maryi
04.00 - 06.00Osoba prywatna – Artur Pachlewski
06.00 - 08.00Siostry Franciszkanki Rodziny Maryi
08.00 - 10.00Osoba prywatna z Duszpasterstwa Wiernych Tradycji Łacińskiej Archidiecezji Warszawskiej
10.00 - 12.00Misja Świętej Teresy
12.00 - 14.00Franciszkański Zakon Świeckich z parafii Najświętszego Zbawiciela
14.00 - 16.00Rodzina Rodzin
16.00 - 18.00Osoba prywatna – Stanisław Gołaszewski
18.00 - 20.00Ruch Rodzin Nazaretańskich
20.00 - 22.00Grupa Świętego Feliksa z Rodziny Rodzin
22.00 - 24.00KSM Płock
 
Sobota, 1 kwietnia
00.00 - 02.00Grupa ICHTIS z parafii Świętego Jana Kantego w Warszawie
02.00 - 04.00Siostry Franciszkanki Misjonarki Maryi
04.00 - 06.00Osoba prywatna – Izabella Sierpatowska
06.00 - 08.00Siostry Franciszkanki Rodziny Maryi
08.00 - 10.00Zarząd KSM